Skirk Aidijai dalį GPM

Jei jau turėjote progą kur nors išgirsti kamerinį chorą AIDIJA, jei tai ką išgirdote Jus nudžiugino, nuramino, sukėlė prisiminimų, padėjo susikurti naujų svajonių, nuplukdė, nuskraidino, ar kaip nors kitaip maloniai paveikė, ir jei norite prisidėti kad AIDIJA galėtų kuo sklandžiau įgyvendinti visus savo muzikinius sumanymus, paremti chorą galite pasinaudodami galimybe skirti iki 1,2% gyventojų pajamų mokesčio. AIDIJA už tai Jums dosniai atsidėkos gražiausia chorine muzika.

Atkreipiame dėmesį, kad nuo 2022 m. sausio 1 d. prašymą pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams galima pateikti tik elektroniniu būdu.

Skirti parama yra itin paprasta.

1. Spauskite https://deklaravimas.vmi.lt/

2. Spauskite Prisijungti prie EDS.

3. Pasirinkite jums patogų prisijungimo budą, pavyzdžiui per elektroninę bankininkystę.

4. Prisijunkite prie Valstybinės Mokesčių Inspekcijos.

5. Prisijungę prie sistemos, skiltyje Deklaravimas pasirinkite Pildyti formą.

6. Dažniausiai pildomų formų sąraše spauskite Prašymas skirti paramą.

7. Formos pildymo lange spauskite gaublį.

8. Jei paramą už praėjusius metus jau skyrėte pagal ankstesniais metais pateiktą prašymą, paspaudę Tęsti galėsite koreguoti ar pateikti duomenis (šokite į 11 žingsnį).

Jei parama už praėjusius metus nebuvo paskirta pagal ankstesnį prašymą, spauskite Pradėti.

9. Atsidariusiame gavėjo paieškos lange įrašykite gavėjo pavadinimą Aidija ir pasirinkite Viešoji įstaiga “Aidija”. Mus taip pat galite rasti pagal paramos gavėjo identifikacinį numerį 226357520.

Spauskite Tęsti;

10. Užpildykite kokią mokesčio dalį skiriate. Paramos gavėjams galite skirti iki 1,2 %. Įrašykite iki kokio mokestinio laikotarpio skiriate paramą. Spauskite Išsaugoti.

11. Atsidariusiame lange galite redaguoti pateiktą informaciją. Jei praeitais metais paramą skyrėte kitam gavėjui ir paramą norite skirti mums, ištrinkite kitą gavėją spausdami šiukšliadėžę ir grįžkite į 9 žingsnį.

Jei duomentys teisingi, spauskite Taip, teisingi.

12. Atsidariusiame lange spauskite Formuoti prašymą.

13. Suformavus prašymą, perziurekite pasirinktus paramos gavėjus ir spauskite Pateikti.

PASTABA. Gyventojai, turintys prievolę teikti pajamų mokesčio deklaraciją, tai padaryti turi iki einamų metų gegužės 1 d. Nepateikus laiku pajamų mokesčio deklaracijos, prašymas pervesti pajamų mokesčio dalį bus neįvykdytas.

Ačių už jūsų paramą!

GRĮŽTI